Wyniki sezonów

Wyniki Sekcji Rogoźno za sezon 2018

Mistrzostwo gołębi dorosłych
Mistrz – DUDA ANDRZEJ
I Vice mistrz – PIJANOWSKI SŁAWOMIR
II Vice mistrz – MUCHA MARIAN

Najlepsze lotniki
Samiec
1. PIJANOWSKI SŁAWOMIR PL-0443-15-1080 12 konk. 759.773 punktów 5372.684 konk.km.
Samica
1. MUCHA MARIAN PL-0443-13-11818 11 konk. 656.094 punktów 4527.585 konk.km.
Roczniak
1. DUDA ANDRZEJ PL-0443-17-10155 10 konk. 646.314 punktów 4826.137 konk.km.

Maraton
Mistrz – PIJANOWSKI SŁAWOMIR
I Vice mistrz – DUDA ANDRZEJ
II Vice mistrz – JASZYK STANISŁAW

Najlepszy lotnik – maraton
1. PIJANOWSKI SŁAWOMIR PL-0443-15-1026

Mistrzostwo gołębi młodych
Mistrz – WIECZOREK ADAM
I Vice mistrz – DUDA ANDRZEJ
II Vice mistrz – SMOTER WACŁAW, KUCZEK TADEK

Najlepszy lotnik młody
1. DUDA ANDRZEJ PL-0443-18-31 4 konk. 117.828 punktów 601.188 konk.km.

Wyniki sekcji Rogoźno za sezon 2017

Mistrzostwo gołębi dorosłych
1 DUDA ANDRZEJ 56 3275.23
2 PIJANOWSKI SŁAWOMIR 56 3235.31
3 MIELITZ RAFAŁ 56 3224.29
4 RAKOCZY JANUSZ 56 3207.86
5 MUCHA MARIAN 53 3027.68
6 GRAJ JAN 50 2763.08
7 KAKOL DOMINIK I MONIKA 48 2626.97
8 BANASIAK MAREK 43 2216.82
9 GORZELAK JERZY BURZAWA ZBIGN 42 2096.27
10 WIECZOREK ŁUKAS I JULIAN 40 1935.56
11 DEREŻYŃSKI JERZY 36 1775.19
12 NADRAJKOWSKI ANDRZEJ 32 1420.87
13 GABRYS MARIAN 30 1323.12
14 MENDYK JÓZEF 23 907.38
15 PACHOLCZAK ADAM LEWANDOWSKI P 18 836.59
16 MILEWSKI FRANEK I KRZYSZTOF 22 821.37
17 BARTKOWIAK MODE KI KOSICKI 13 766.39
18 STUPER CZESŁAW 19 708.89
19 SMOTER WACŁAW KUCZEK TADEK 11 368.68
20 MIELŻYŃSKI RADOSŁAW 14 364.06
21 LEWANDOWSKI ZBIGNIEW 8 216.08

Najlepsze lotniki

GRAJ JAN PL-0443-15-3308 samiec 12 709.437
RAKOCZY JANUSZ PL-0443-12-5491 samica 11 634.205

Gołąb roczny

Kąkol Dominik i Monika PL-0443-16-6128 8 kon 493.11 pkt

Kategoria Maraton

1 Mucha Marian 4 kon ceoff. 458.53
2 Rakoczy Janusz 4 kon ceoff. 669.95
3 Duda Andrzej 4 kon ceoff. 871.10

Młode

1 DUDA ANDRZEJ 35 1103.86
2 GORZELAK JERZY BURZAWA Z 35 1007.27
3 WIECZOREK ŁUKAS I JULIAN 35 1007.05
4 MENDYK JÓZEF 34 1003.47
5 MIELŻYŃSKI RADOSŁAW 33 933.85
6 MILEWSKI FRANEK I KRZYSZTOF 26 752.01
7 DEREŻYŃSKI JERZY 19 501.44
8 GRAJ JAN 18 496.78
9 BARTKOWIAK MODE KI KOSICKI 17 435.70
10 NADRAJKOWSKI ANDRZEJ 14 402.10
11 LEWANDOWSKI ZBIGNIEW 15 401.90
12 BANASIAK MAREK 7 204.13
13 PACHOLCZAK ADAM LEWANDOWSKI P 7 183.22
14 STUPER CZESŁAW 7 181.05

Lotniki Młode

Duda Andrzej PL-0443-17-10077 5 kon 151.71 pkt

Super Majster

Duda Andrzej 91 konkursów 4379,09 pkt.

Dyplomy z lotów

z lotu CHOSZCZNO, w dniu 30.04.17
szybkość odległość

1 GABRYS MARIAN PL-0443-15-2869 1153.74 108.048
2 GABRYS MARIAN PL-0443-15-2816 1147.41 108.048
3 MUCHA MARIAN PL-0443-15-2452 1134.43 107.525

z lotu MARWICE, w dniu 07.05.17

1 DUDA ANDRZEJ PL-0443-16-3669 1253.83 125.676
2 DUDA ANDRZEJ PL-0443-14-11743 1241.24 125.676
3 MUCHA MARIAN PL-0443-15-2466 1146.23 113.171

z lotu GARDNO, w dniu 14.05.17

1 PIJANOWSKI SŁAWOMIR PL-0443-15-1037 1248.23 164.600
2 DUDA ANDRZEJ PL-0443-16-3702 1234.48 168.280
3 PIJANOWSKI SŁAWOMIR PL-0443-15-1036 1219.11 164.600

z lotu RATHENOW, w dniu 21.05.17

1 DUDA ANDRZEJ PL-0443-14-11650 1420.78 316.218
2 MUCHA MARIAN PL-0443-16-6425 1407.32 302.950
3 DUDA ANDRZEJ PL-0443-13-7820 1406.35 316.218

z lotu VERDEN, w dniu 28.05.17

1 MIELITZ RAFAŁ PL-0270-13-5619 1122.52 506.707
2 DUDA ANDRZEJ PL-0443-15-740 1110.37 519.078
3 DUDA ANDRZEJ PL-0443-16-3669 1092.45 519.078

z lotu WITTENBERGE, w dniu 03.06.17

1 MUCHA MARIAN PL-0443-14-13396 1045.99 344.426
2 GRAJ JAN PL-0270-13-1635 1044.43 354.879
3 DUDA ANDRZEJ PL-0443-15-722 1043.96 356.044

z lotu VERDEN, w dniu 11.06.17

1 DUDA ANDRZEJ PL-0443-15-810 1286.39 519.078
2 DUDA ANDRZEJ PL-0443-14-11743 1273.03 519.078
3 DUDA ANDRZEJ PL-0443-13-7831 1272.72 519.078

z lotu WITTENBERGE, w dniu 17.06.17

1 MUCHA MARIAN PL-0443-15-2452 1630.29 344.426
2 MIELITZ RAFAŁ PL-0443-14-14932 1625.23 343.764
3 RAKOCZY JANUSZ PL-0443-13-9383 1622.42 343.710

z lotu EDE, w dniu 24.06.17

1 KAKOL DOMINIK I MONIKA PL-0443-16-6128 1432.26 760.411
2 MIELITZ RAFAŁ PL-0270-13-5619 1411.42 761.134
3 BANASIAK MAREK PL-0443-15-626 1365.68 770.266

z lotu EDE 2, w dniu 08.07.17

1 DUDA ANDRZEJ PL-0443-15-722 1302.07 773.735
2 DUDA ANDRZEJ PL-0443-15-810 1286.84 773.735
3 DUDA ANDRZEJ PL-0443-15-771 1240.56 773.735

z lotu WITTENBERGE, w dniu 16.07.17

1 PIJANOWSKI SŁAWOMIR PL-0443-15-1065 1381.69 352.700
2 DUDA ANDRZEJ PL-0443-14-11650 1380.02 356.044
3 DUDA ANDRZEJ PL-0443-15-713 1379.66 356.044

z lotu VERDEN, w dniu 23.07.17

1 DUDA ANDRZEJ PL-0443-13-7756 1340.77 519.078
2 RAKOCZY JANUSZ PL-0443-13-9383 1323.35 506.314
3 RAKOCZY JANUSZ PL-0443-14-14318 1323.29 506.314

Gołębie młode

z lotu CHOSZCZNO, w dniu 20.08.17

1 DUDA ANDRZEJ PL-0443-17-10145 1452.86 114.243
2 DUDA ANDRZEJ PL-0219-17-2980 1452.55 114.243
2 DUDA ANDRZEJ PL-0443-17-10118 1452.55 114.243

z lotu PYRZYCE, w dniu 27.08.17

1 DUDA ANDRZEJ PL-0443-17-10134 1269.49 148.826
2 DUDA ANDRZEJ PL-0443-17-10093 1263.92 148.826
3 DUDA ANDRZEJ PL-0443-17-10081 1263.56 148.826

z lotu GARDNO, w dniu 03.09.17

1 MENDYK JÓZEF PL-0443-17-10352 1292.52 175.912
2 MILEWSKI FRANEK I KRZYSZTOF PL-0443-17-9222 1174.51 169.188
3 LEWANDOWSKI ZBIGNIEW PL-0443-17-10809 1168.44 168.898

z lotu GARDNO, w dniu 10.09.17

1 DUDA ANDRZEJ PL-0443-17-10168 1150.90 168.280
2 DUDA ANDRZEJ PL-0443-17-10140 1149.85 168.280
3 DUDA ANDRZEJ PL-0443-17-10082 1134.85 168.280

z lotu GARDNO 3, w dniu 16.09.17

1 DUDA ANDRZEJ PL-0443-17-10086 1171.87 168.280
2 DUDA ANDRZEJ PL-0219-17-2980 1171.73 168.280
3 DUDA ANDRZEJ PL-0443-17-10175 1166.86 168.280

Wyniki sekcji Rogoźno za sezon 2016

Mistrzostwo gołębi dorosłych
Mistrz – DUDA ANDRZEJ
I Vice mistrz – MIELITZ RAFAŁ
II Vice mistrz – RAKOCZY JANUSZ

Mistrzostwo gołębi młodych
Mistrz – DUDA ANDRZEJ
I Vice mistrz – PIJANOWSKI SŁAWOMIR
II Vice mistrz – GRAJ JAN

SuperMajster – DUDA ANDRZEJ

Wyniki sekcji Rogoźno za sezon 2015

Mistrzostwo gołębi dorosłych
Mistrz – DUDA ANDRZEJ
I Vice mistrz – RAKOCZY JANUSZ
II Vice mistrz – PIJANOWSKI SŁAWOMIR

Mistrzostwo gołębi młodych
Mistrz – PIJANOWSKI SŁAWOMIR
I Vice mistrz – DUDA ANDRZEJ
II Vice mistrz – WIECZOREK ŁUKASZ i JULIAN

SuperMajster – DUDA ANDRZEJ

Wyniki sekcji Rogoźno za sezon 2014

Mistrzostwo gołębi dorosłych (5 z 50)
Mistrz – DUDA ANDRZEJ
I Vice mistrz – RAKOCZY JANUSZ
II Vice mistrz – MIELITZ RAFAŁ

Mistrzostwo gołębi dorosłych (5 z całości)
Mistrz – DUDA ANDRZEJ
I Vice mistrz – RAKOCZY JANUSZ
II Vice mistrz – MIELITZ RAFAŁ

Najlepsze lotniki
Samiec
1. DUDA ANDRZEJ
Samica
1. MUCHA MARIAN

Mistrzostwo gołębi młodych (7 z 40)
Mistrz – PIJANOWSKI SŁAWOMIR
I Vice mistrz – RAKOCZY JANUSZ
II Vice mistrz – MUCHA MARIAN

Mistrzostwo gołębi młodych (7 z całości)
Mistrz – PIJANOWSKI SŁAWOMIR
I Vice mistrz – RAKOCZY JANUSZ
II Vice mistrz – MUCHA MARIAN

Najlepszy lotnik
1. STUPER CZESŁAW

Wyniki sekcji Rogoźno za sezon 2013

Mistrzostwo gołębi dorosłych
Mistrz – BANASIAK ANDRZEJ
I Vice mistrz – DUDA ANDRZEJ
II Vice mistrz – MIELITZ RAFAŁ

Najlepsze lotniki
Samiec
1. MILEWSKI FRANEK KRZYSZTOF
Samica
1. WIECZOREK ADAM

Mistrzostwo gołębi młodych
Mistrz – DUDA ANDRZEJ
I Vice mistrz – PIJANOWSKI SŁAWOMIR
II Vice mistrz – GORZELAK JERZY

Najlepszy lotnik
1. DUDA ANDRZEJ

Wyniki sekcji Rogoźno za sezon 2012

Mistrzostwo gołębi dorosłych
Mistrz – MIELITZ RAFAŁ
I Vice mistrz – BANASIAK ANDRZEJ
II Vice mistrz – JARMUŻ PAWEŁ, SŁABY MIREK

Najlepsze lotniki
Samiec
1. MIELITZ RAFAŁ
Samica
1. WIECZOREK ADAM

Mistrzostwo gołębi młodych
Mistrz – PIJANOWSKI SŁAWOMIR
I Vice mistrz – DUDA ANDRZEJ
II Vice mistrz – STUPER CZESŁAW

Najlepszy lotnik
1. STUPER CZESŁAW

Wyniki sekcji Rogoźno za sezon 2010

Mistrzostwo gołębi dorosłych
Mistrz – BANASIAK ANDRZEJ I MAREK
I Vice mistrz – DUDA ANDRZEJ
II Vice mistrz – WIECZOREK ADAM

Najlepsze lotniki
Samiec
1. WIECZOREK ADAM
Samica
1. WIECZOREK ADAM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *